K.K.T.C.’nin Yerli ve Milli Otomobili “GÜNSEL”, OSTİM Teknik Üniversitesi MYO Öğrencilerine Staj ve İşe Alım…
K.K.T.C.’nin Yerli ve Milli Otomobili “GÜNSEL”, OSTİM Teknik Üniversitesi MYO Öğrencilerine Staj ve İşe Alım…
Eklenme Tarihi: 02 Mart 2022, 13:34
Son Güncelleme Tarihi:21 Eylül 2022, 11:49

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli ve milli otomobili “GÜNSEL”imiz, OSTİM Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencilerine staj ve işe alım olanakları sunacak!

Oluşum Mütevelli Heyeti Başkanımız Prof. Dr. İrfan Suat Günsel ve OSTİM Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Yülek’in imzaları ile yürürlüğe giren protokol ile, başta Hibrit ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi bölümü olmak üzere; Bilgisayar Programcılığı, Bilişim Güvenliği ve Teknolojisi, Elektrik, Elektronik Teknolojisi, E-Ticaret ve Pazarlama, Lojistik, Makine, Mekatronik gibi pek çok bölümde eğitim alan OSTİM Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencileri GÜNSEL’de staj ve işe alım olanağına sahip olacak.

Yakın Doğu Üniversitemiz kampüsünde geliştirilen Akdeniz’in elektrikli otomobili GÜNSEL, hali hazırda, içerisinde doğduğu Yakın Doğu Üniversitesi’nin mühendislik ve meslek yüksekokullarından mezun olan öğrencilere staj ve işe alım garantisi de veriyor.

Prof. Dr. İrfan Suat Günsel: “GÜNSEL, enerjisini gençlerden alan ve gençlerin geliştirdiği bir otomobil olarak dünya yollarında boy gösterecek.”

Prof. Dr. Murat Yülek: “Öğrencilerimiz, GÜNSEL’de geleceğin teknolojilerini deneyimleme şansına sahip olacak.”

Çok değerli bir iş birliği ve gelişme; hayırlı olmasını dileriz!