Mesleğim Elimde Staj Programı 2 Yaşında!

GÜNSEL Akademi bünyesinde iki yıldır sürdürülen program kapsamında toplam 46 meslek lisesi öğrencisi mesleki süreçleri yerinde deneyimledi. Program sonrasında ise 22 ögrenci önlisans ve lisans derecelerinde %100 burslu olarak yüksek öğrenime kazandırıldı.
Mesleğim Elimde Projesi, meslek liselerinde okuyan son sınıf öğrencilerinin eğitimleri ve yıllık ders planları kapsamında yönelmek istedikleri alanlara dair deneyim kazanabilmelerini amaçlayan eğitim tabanlı bir girişimdir.
GÜNSEL Akademi, Mesleğim Elimde Projesi ile meslek lisesi öğrencilerine iş üzerinde öğrenme imkanı sağlarken; lise, yüksekokul ve üniversite mezunlarına yönelik online, yüz yüze ve atölye eğitimleriyle mesleki bilgileri, becerileri güncelleme ve yeni mesleki bilgiler, beceriler ile donatma hedefi taşır.
Kimler İçindir?
Mesleğim Elimde Projesi, meslek liselerinin; Makina Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Bilişim Teknolojileri, Elektrik Elektronik, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, Muhasebe Finansman ve Pazarlama, Grafik Fotoğraf ve Matbaacılık bölümlerinde okuyan ve deneyim kazanmak isteyen son sınıf öğrencileri içindir.