Sevgi Her Engeli Aşar…
Sevgi Her Engeli Aşar…
Eklenme Tarihi: 24 Aralık 2018, 10:05
Son Güncelleme Tarihi:04 Ocak 2019, 14:26


Yakın Doğu Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle, Lefkoşa’daki Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneğine ziyarette bulundu.

Engelliler Sevgi ve Şevkat İster, Sevginizi ve Şefkatinizi Onlardan Esirgemeyin…
Toplumsal duyarlılığa karşı farkındalık dileğinde bulunan Dr. Yeşim Aksoy, Dünya Engelliler Günü’nde düzenlediğimiz bu etkinliğimizin, engelleri dolayısıyla karşılaştıkları güçlüklerden yılmadan azimle çalışan, kararlı duruşları ve çabalarıyla hepimize örnek olan kardeşlerimizin sorunları hususunda toplumsal duyarlılığın artmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm engelli vatandaşlarımızın aileleriyle, yakınlarıyla ve sevdikleriyle sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi.

Dr. Aksoy, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği başkanı Günay Kibrit’e ve ayrıca usta eğitici erkek berberi Kenan Aytekin’e katkılarından dolayı teşekkür etti. Saç Bakım ve Güzellik Hizmetleri Bölümü öğrencileri ise gerçekleştirdikleri bu sosyal sorumluluk projesinde yer almaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.